O mnie

Moje zdjęcie
W 2004 roku ukończyłam studia magisterskie z filozofii oraz w 2008 studia podyplomowe z historii sztuki na Uniwersytecie Śląskim. Fotografią zajmuję się amatorsko od kilku lat. Fotografuję architekturę, krajobrazy, rośliny, lubię odnajdywać w przyrodzie formy abstrakcyjne, czasem portretuję swoich przyjaciół. Nieobce są mi eksperymenty, wciąż poszukuję. W swoich zdjęciach dążę do uchwycenia istoty obiektów fotografowanych a czasem swoich przeżyć podczas ich obserwacji. Od pewnego czasu maluję na jedwabiu...najczęściej kwiaty. Moje chusty można nosić na głowie, szyi, rękach....można nimi również ozdabiać ściany... Wystawy: Wystawa poplenerowa „Przestrzenie Pogranicza. Ludzie – Przyroda - Architektura”, Rydułtowskie Centrum Kultury, Rydułtowy 2010. Wystawa indywidualna Galeria-Pub Paleta, Rybnik 2011. Wystawa indywidualna „W istocie” Cafee&Gallery Ojoj, Katowice 2011. Moje prace można obejrzeć na stronach internetowych: www.sylwiaquarius.digart.pl www.fotogenius.pl/Silviaquarius http://www.facebook.com/pages/Sylwia-Batorska-Fotografistyka/239884069385405

niedziela, 25 listopada 2012

Namiot bezcieniowy...

Witam serdecznie:)
Zaimprowizowałam wczoraj namiot bezcieniowy żeby ładniej pokazywać Wam moje drobiazgi. Oto rezultaty:

 bransoletka koralikowo-szydełkowa w kwiatuszkibransoletka z lapis lazuli i sznurka jubilerskiego bransoletka z pereł muszlowych (mam ją w użytku codziennym, ponieważ do wielu ubrań, stylów pasuje... :) )


 kolczyki z kulek i sieczki tygrysiego oka


kolczyki i bransoletka z onyksu i sieczki koralowej
 taką makramę sobie zrobiłam z koralików, które dostałam od koleżankikolczyki i pereł i onyksów perła majorka i szkło cięte w kolorze, który bardzo mi się podoba (czarny diament)perła majorka z perełką muszlowąperła muszlowa z onyksem lub hematytem.

Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam! 1 komentarz: