O mnie

Moje zdjęcie
W 2004 roku ukończyłam studia magisterskie z filozofii oraz w 2008 studia podyplomowe z historii sztuki na Uniwersytecie Śląskim. Fotografią zajmuję się amatorsko od kilku lat. Fotografuję architekturę, krajobrazy, rośliny, lubię odnajdywać w przyrodzie formy abstrakcyjne, czasem portretuję swoich przyjaciół. Nieobce są mi eksperymenty, wciąż poszukuję. W swoich zdjęciach dążę do uchwycenia istoty obiektów fotografowanych a czasem swoich przeżyć podczas ich obserwacji. Od pewnego czasu maluję na jedwabiu...najczęściej kwiaty. Moje chusty można nosić na głowie, szyi, rękach....można nimi również ozdabiać ściany... Wystawy: Wystawa poplenerowa „Przestrzenie Pogranicza. Ludzie – Przyroda - Architektura”, Rydułtowskie Centrum Kultury, Rydułtowy 2010. Wystawa indywidualna Galeria-Pub Paleta, Rybnik 2011. Wystawa indywidualna „W istocie” Cafee&Gallery Ojoj, Katowice 2011. Moje prace można obejrzeć na stronach internetowych: www.sylwiaquarius.digart.pl www.fotogenius.pl/Silviaquarius http://www.facebook.com/pages/Sylwia-Batorska-Fotografistyka/239884069385405

sobota, 8 grudnia 2012

Mawata

Witam.
Jakiś czas temu zachciało mi się filcować na mawacie (na rozciągniętych kokonach jedwabnika). Różne rzeczy przeszkadzały mi po drodze w realizacji tego zamierzenia, ale wczoraj się udało. Użyłam wełny 21 mikronów w kolorach morskich i mawaty. Część jest nie farbowana, taka jak ją jedwabnik stworzył a część ufarbowałam farbami do malowania na jedwabiu do utrwalania parą. 
Szal można nosić na obu stronach. Wymiary: 150 x 30 cm.
Oto efekt:

Nie powstrzymałam się również przed zrobieniem takiej oto bransoletki z naturalnego rzemienia i różowych perełek hodowlanych. Nie obyło się bez problemów z nawlekaniem ich na rzemień. Namordowałam się nieco nad powiększaniem dziurek. Czy było warto, oceńcie sami:


Pozdrawiam ciepło...

2 komentarze: